Terug naar overzicht

Adres

Posterijlaan 12
8740 Pittem
T 051 46 06 66
directie.zarren@automobilia.be

Openingsuren

Trucks:
Ma-vr: 8-12u; 13-18u
Za: 7-14u

Ondernemingsnummer:
BTW BE 548 744 044

Pittem

DIRECTIE
Dhr. Christ Soete
directie.zarren@automobilia.be 

VERANTWOORDELIJKE VERKOOP
Dhr. Wim Soete
directie.oostende@automobilia.be

TRUCKS VERKOOP
Dhr. Luc Favere
luc.favere@automobilia.be
Dhr. Xavier Alliet
xavier.alliet@automobilia.be
Dhr. Manu Belaen
manu.belaen@automobilia.be

TRUCKS RECEPTIE
Dhr. Ludovic Houthoofd
receptie.pittem@automobilia.be 

TRUCKS MAGAZIJN
Dhr. Marc Blancke
marc.blancke@automobilia.be 
Dhr. Willem Ryckewaert
willem.ryckewaert@automobilia.be 

TRUCKS FACTURATIE
Dhr. Dirk Vanrenterghem
dirk.vanrenterghem@automobilia.be 

TRUCKS BOEKHOUDING
Dhr. Kurt Vande Capelle
boekhouding.pittem@automobilia.be 

Geniet op 14, 15 en 16 december van feestelijke salonvoorwaarden op een nooit geziene keuze topwagens

Sluit x