Terug naar overzicht

Adres

Esenstraat 82
8610 Zarren
T 051 56 72 91
directie.zarren@automobilia.be

Openingsuren

Showroom 
Ma-Vr: 9u-12u; 13u-18u30; 
Za: 9u-12u; 14u-17u 

Herstelling & Service
Cars
Ma-Vr: 8u-12u; 13u-17u;  Za: 8u-12u 
Trucks
Ma-Vr: 8u-18u; Za: 7u-14u

Zarren

DIRECTIE
Dhr. Christ Soete
directie.zarren@automobilia.be

CARS VERKOOP
Dhr. Patriek Samyn
verkoop.zarren@automobilia.be 

CARS RECEPTIE EN WERKPLAATSPLANNING
Dhr. Koen Hillewaere
naverkoop.zarren@automobilia.be 

CARS MAGAZIJN
Dhr. Laurens Derousseaux
magazijn.zarren@automobilia.be 

-------------------------------------------------------

TRUCKS VERKOOP
Dhr. Luc Augustyn
luc.augustyn@automobilia.be 
Dhr. Xavier Alliet
xavier.alliet@automobilia.be
Dhr. Tom Calleeuw
tom.calleeuw@automobilia.be

TRUCKS RECEPTIE
Dhr. Stefaan Vanneste
stefaan.vanneste@automobilia.be 
Dhr. Kristof Velghe
kristof.velghe@automobilia.be 

TRUCKS MAGAZIJN
Dhr. Vincent Devolder
vincent.devolder@automobilia.be 

TRUCKS ISO & FACTURATIE
Dhr. Hans Kerkaert
hans.kerkaert@automobilia.be 

BESTELWAGENS VERKOOP
Dhr. Jan Vanlandschoot
jan.vanlandschoot@automobilia.be

Take a ride to the future tijdens de Automobilia Experience Days in Zarren.

Op 26, 27 en 28 augustus krijgt u de kans de vernieuwde modellen te ontdekken, waaronder de C40 Crossover. Daarnaast bieden wij u een ruim aanbod aan meer dan 100 directie en Volvo Selekt wagens. De verscheidene vestigingen zullen niet open zijn, maar ons gamma is beschikbaar in onze Showroom te Zarren. 

De familie Soete en het Automobilia-team heet u van harte welkom.

Meer informatie is te vinden op onze eventpagina.

Sluit x